Private izmeklētāju Ukrainā
Detektīvs aģentūra Ukrainā

Private detektīvs aģentūra "Ukrainas detektīvs Service DĀS" ir profesionāla Ukrainas izmeklēšanas uzņēmums, kas sniedz izziņas un informācijas pakalpojumus ar augstas klases kvalitāti uz Ukrainas teritoriju :

Harkova, Harkova, Lugansk, Luhansk, Donetsk, Sumy, Summy, Poltava, Dņepropetrovska, Dņepropetrovska, Zaporožje, Zaporizhzha, Simferopole, Hersona, Nikolajevs, Mikolajiva, Kirovograd, Kirovohrad, Cherkassy, Cherkasy, Kijeva, Chernigov, Chernihiv, Odesa, Odesa, Vinnitse, Vinnitsya, Zhitomir, Zhytomir, Chernovtsy, Chernivtsi, Khmelnitskiy, Khmelnitsky, Rovno, Rivno, Ivano-Frankovsk, Ivano-Frankivsk, Ternopol, Ternopil, Lutsk, Volyn, Ļvova, Uzhgorod, Uzhhorod

un Krimā (ARC):

Simferopole, Sevastopole, Sivastopol, Sebastopol, Saki, Sudak, Feodosia, Feodosija, Kerčas, Yalta, Bakhchisarai, Alupka, Alušta, Armyansk, Belogorsk, Bilohirsk, Jankoi, Evpatoria, Yevpatoria, Jevpatorija, Gurzuf, Simeiz, Inkerman, Krasnoperekopsk, Shelkino, Krimā

Mūsu pētījumu aģentūra "Ukrainas detektīvs Service DĀS" būs noderīga visiem - privātpersonām, privātiem izmeklētājiem un detektīvsabiedrību, tiesību uzņēmumiem un juridiskām firmām, advokātu un silicitors, laulību aģentūru un ģenealoģiju uzņēmumi, utt Mūsu detektīvs aģentūra var jums palīdzēt, lai padarītu iepriekšējās darbības pārbaudi, personas vai uzņēmuma, anti-scam izmeklēšanu, atrast un sodīt scammer, profesionālo uzraudzību, vākt informāciju par policijas vai tiesu lietām, palīdzēt rakstīt un tulkot compliants vai citus dokumentus, uc Visi mūsu darbinieki runā angļu, un klientiem par mūsu detektīvu aģentūru viegli sazināties ar mums, vai veikt pasūtījumu.

Galvenais birojs mūsu detektīvs aģentūra atrodas Harkova pilsētas - 2d liela pilsēta Ukrainas, un mums ir mūsu pārstāvniecības visās Ukrainā un Krimā reģioniem. Mūsu personiskā profesionālā izmeklētājiem reģionos var veikt dažādus pētījumus un pārbaudes visās pilsētās Ukrainas un Krimas villiages, ātri un labāk nekā citi detektīvu uzņēmumiem un privāto detektīvu Ukrainā. Visi mūsu darbinieki galvenajā birojā un reģionos ir augsts - klases profesionāļi, ar gadu policijas darba pieredze. Mūsu komanda tikai profesionāli detektīvu un izmeklētāju. Visi no tiem ir ex-darbiniekiem, Ukrainas kriminālpolicijas. Private detektīvs aģentūra "Ukrainas detektīvs Service DĀS" ir augsto tehnoloģiju izmeklētājus iekārtas, kas palīdz mums padarīt profesionālu uzraudzību vai persona kontrolē.

Privāto detektīvu aģentūras klienti "Ukrainas detektīvs Service DĀS", ir tautas un uzņēmumi no visām pasaules valstīm: Apvienotā Karaliste (UK), Amerikas Savienotās Valstis (ASV), Kanāda, Austrālija, Āfrika, Eiropa valstis - Francija, Vācija , Portugāle, Spānija, Polija, Itālija, Swizerland, Sweeden, Dānija, Beļģija, un citi. Mūsu detektīvsabiedrība strādā ar visām tautām un uzņēmumu veidiem.

Our private detective agency "Ukrainian Detective Service UDS", is an open society with a long history. We dont hide your contact information, and customers of our detective agency can contact us by phone, e-mail, skype. We will start work in 2001, and now "Ukraine Detective Service UDS 'company is a leader in providing detective services in Ukraine, the world market.

Mūsu detektīvs aģentūra sniedz visa veida detektīvu pakalpojumi Ukrainā un Krimā.

Cienījamie klienti! Jums ir jāatceras, ka nepieciešams uzticēt jūsu problēmas profesionāļiem - aģentūrām, piemēram, mums. Dont izmantot viltotas detektīvu aģentūru un privāto detektīvu. Jo tie dont jums palīdzēt, bet lai jūsu problēma vēl grūti.

Kā redzat, mūsu privāto detektīvu aģentūra "Ukrainas detektīvs Service DĀS ir viens no vadošajiem, profesionāla un uzticama kompānija. Ja jūs pasūtīts detektīvs pakalpojumu mūsu izmeklēšanas kompānija, jums būs pārliecināti, ka mūsu profesionāli izmeklētāji palīdzēs Jums jebkāda veida lieta ...

Attention!!! Text translated by onlihe translator GOOGLE. If you need more quality translation, you can find original text on ENGLISH, and translate it again. Or you can write or call to us on english.